…po proměně sebe inspiruji ostatní…

Pár odpovědí na otázky, které často dostávám… Například – jak jsem se k tomu všemu dostala… 
Vystudovala jsem provoz a ekonomiku na železnici. Bavilo mě kus života pracovat
od staničního dělníka, výpravčí, po programovou analytičku. Hodně jsem cestovala po Evropě a focení měla jako koníčka. Zajímá mě také esoterika, psychologie a tak jsem se „prací“ na sobě proměnila. Napřed uvnitř a pak i zvenku (zhubla jsem sama od sebe, nechala si narůst dlouhé vlasy, začala nosit i minisukně). Stala jsem se více ženou a tak jsem chtěla i své povolání vyměnit za ženštější. Chvíli trvalo, než jsem ho objevila. Jak? Ve 36 letech jsem si splnila dětský sen a ocitla se na kurzu pro modelky. Tam mě oslovila barevná typologie.  Začala jsem studovat vizážistiku a fotografování. Pak jsem se odvážila začít ve 39 letech podnikat a šla přímou cestou za tím, co právě teď dělám. Tím, co mě naplňuje, dělá radost a moc baví!

A proč Ateliér Proměn? Protože jsem zjistila, že má práce je o samých proměnách – nalíčením, účesem, při focení a nakonec ta největší – změna v pocitu ze sebe. A o tu jde především. Protože :

Dobrý pocit je klíčem k úspěchu ve všem ostatním! A tak…

LÍČÍM, FOTÍM, PROMĚŇUJI… A to hlavně sama sebe. Z koníčků se mi stávají povolání, která nejsou cílem, ale cestou.

KVÁSKUJI…  Mým následujícím povoláním je kvásková kuchařka. www.kvaskovakucharka.cz  Učím ostatní, jak mohou s přírodním kváskem žít zdravěji, ekologičtěji a tvořivěji. Fotografování mě stále baví. Fotím jídlo a pečivo do svých kuchařek a lidi na kváskových kurzech a na co mi zbývá čas – foto na průkazy, portréty, glamour foto žen a dělám barevnou typologii. Kdybych se tak mohla nejméně rozpůlit, nebo prodloužit den aspoň na 50 hodin. :o(

 

Všechny služby, které vám poskytuji vychází z mých životních potřeb, prožitků a zkušeností. A všechny mě moc baví, i když jsou zdánlivě různorodé. 

Ráda přispěji k vašemu dobrému pocitu ze sebe. Vážím si každého zákazníka a děkuji vám předem za důvěru!

MÉ VÝSTAVY A PREZENTACE

Březen 2009 – „Fotky s příběhem“

Velká Bystřice – Cukrárna Galerie

 

SVATEBNÍ VELETRH Olomouc 2011, RCO

Programový blok s přehlídkou líčení, účesů a zdobení květinami pro slavnostní příležitosti. Na akci se podíleli: kadeřnice – Dagmar Spurná, floristka – Iveta Finsterlová, natočil Marek Chuděj, líčení – já, a naše kamarádky – modelky, které to předtím nikdy nedělaly a Romana Sedláková – finalistka soutěže Pretty woman 2010.

 

Výstava fotopláten – „Maminky“

Velká Bystřice – Cukrárna Galerie – léto 2013

Maminky nejen z Bystřice se mnou nafotily pro sebe, nebo jako dárek pro své blízké, velké fotografie na plátně. 
Maminka Zdenka s dcerou Luckou si v pátek při ukončení výstavy odnesly úžasný Součkův dort! 

 

Výstava fotopláten – „Mí Andělé“

Velká Bystřice – Cukrárna Galerie – srpen-říjen 2015

K příležitosti svého životního jubilea jsem vzdala poctu lidem, kteří byli a jsou mými anděli.

 

ČLÁNKY v Olomouckém večerníku

V letech 2008 – 10 jsem psala fotopříběhy svých zákazníků s mými fotkami 

9999   0023   0014   0021   0020   0018   0017   0015   0012   0011   0004   0009a   0009   0006    003a   0002    0003    0007

ZPĚT NA HLAVNÍ STRÁNKU